JL wellness Bytca

sauna, masáže, caffé bar

JL Wellness

Kavitácia. Výsledky sú jasne viditeľné už po prvom ošetrení!

Kavitácia, známa ako nechirurgická liposukcia alebo liposkulptura bez skalpela, predstavuje skutočnú revolúciu v kozmetickom ošetrení tela. Prináša podobné výsledky ako chirurgická liposukcia, avšak bez ihiel, bolesti a rizik spojených s chirurgickými zákrokmi. Jedná sa o redukciu tukových vankúšikov neinvazívnym, bezpečným a bezbolestným spôsobom, pričom nedochádza k porušeniu integrity pokožky.

 

Ako to funguje 

Princípom ošetrenia je rozbitie membrány tukových buniek ultrazvukom. Obsah buniek sa uvoľní, dostane do mezibunkového priestoru a následne je prirodzene vyplavovaný lymfatickými a močovými cestami von z tela. Samotná fáza kavitácie trvá 20 – 90 minút v závislosti od veľkosti ošetrovanej časti tela. Na označené a presne premerané miesto je aplikovaný špeciálny gél. Jemnými pohybmi a miernym tlakom ultrazvukovej hlavice je vykonávané samotné ošetrenie.

 

Aké sú predpokladané výsledky?

Kavitácia prináša okamžité a dlhodobé výsledky. Väčšina klientov dosiahne 2 až 3 cm redukciu obvodu po prvom sedení. Výsledky sa môžu líšiť v závoslosti od štruktúry tkaniva, liečenej oblasti, veku, metabolizmu, užívaných liekov a hormonálnych zmien.

Vhodná diéta a zvýšená fyzická aktivita pomôžu udržať žiadúci výsledok. Pred a po ošetrení je dôležité dodržiavať pitný režim s minimálnym denným prísunom tekutín 2 litre. Pre efektivnosť a maximalizáciu účinnku je vhodné opakovanie lymfomasáže a zvýšenie fyzickej aktivity, ktoré podporujú odstraňovanie uvoľnených tukových buniek z tela.Kavitáciu je možné podstúpiť každé 2 týždne. Celkový počet ošetrení je závislý od požadovaných a dosiahnutých výsledkov. Následnú udržiavaciu starostlivosť je vhodné opakovať každých 5 – 6 mesiacov (2-3 ošetrenia).

Cena: 50€/ 60minútová procedúra

Rezervuj si termín! Masáž ako darček

V predaji:

  • Darčekové poukážky (10-50€)
  • Detoxikačné náplaste (16€)
  • Francúzske parfémy YODEYMA (100ml za 22,90€)Akcie:

Každá 5 masáž zadarmo!

Masáž ako darček

Meno*:

Email*:

Hodnota poukážky:

Počet kusov:

Adresa

×