JL wellness Bytca

sauna, masáže, caffé bar

JL Wellness

Reflexná masáž chodidiel

Reflexná masáž chodidiel. Masáž celej plochy chodidla má veľký význam, nakoľko vlastne stimuluje ozdravovacie procesy celého tela. Kladné výsledky sa dosahujú prakticky ihneď po ukončení liečebnej metódy a to uvoľnením a prekrvením nôh a následným úplným zrelaxovaním klienta. 

Pozitívnych účinkov reflexnej masáže chodidiel je niekoľko: dobre pôsobí u klientov s poruchami pohybového systému, môže ovplyvniť aj úspešnosť liečebného telocviku, úspešne sa využíva aj ako protistresová liečba, možno ňou odstrániť nerovnováhu medzi vnútornými orgánmi, zmierňuje bolesti, dodáva telu energiu, slúži aj na diagnostiku stavu vnútorných orgánov. Čas masáže reflexných plôšok pohybového aparátu i vnútorných systémov na chodidlách je cca 50 minút.

 

Thajská masáž

Thajská masáž. Táto staroveká masáž má svoj pôvod v Indii. Jedná sa o celotelovú masáž, pri ktorej pravidelnými, presne smerovanými tlakmi maséra dochádza k výmene energie a nastoleniu rovnováhy v tele. Masáž tlakových bodov odstraňuje blokády, obnovuje zdravie a psychickú pohodu, pomáha pri bolestiach hlavy, migrénach, posiluje nervový systém, odstráňuje bolesti kĺbov, chrbtice, svalov a tkanív, zvyšuje pohyblivosť, priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu krvi a lymfy a zlepšuje vylučovanie toxických látok z tela. Prevádza sa na špeciálnej podložke, pri masáži má klient na sebe ľahký a pohodlný odev. Podľa priania trvá masáž až 80 minút. Tradičná thajská masáž je určená pre každého, pretože je vynikajúcou prevenciou pred ochoreniami a prostriedkom k dosiahnutiu dobrej fyzickej kondície a psychickej pohody.

 
Rezervuj si termín! Masáž ako darček

V predaji:

  • Darčekové poukážky (10-50€)
  • Detoxikačné náplaste (16€)
  • Francúzske parfémy YODEYMA (100ml za 22,90€)Akcie:

Každá 5 masáž zadarmo!

Masáž ako darček

Meno*:

Email*:

Hodnota poukážky:

Počet kusov:

Adresa

×