JL wellness Bytca

sauna, masáže, caffé bar

JL Wellness

Fínska sauna. Pri saunovom kúpeli pôsobia na telo striedavo výkyvy tepla a chladu. Teplo spôsobuje rozširovanie ciev v pokožke a silné potenie. Zároveň uvoľňuje svalstvo i psychiku. Opätovné ochladenie pôsobením čerstvého vzduchu a studenej vody zas vyvoláva dôležité impulzy vo vegetatívnom nervovom systéme a tým pôsobí priazdnivo na vylučovanie hormónov.

 

Ako regeneračný prostriedok sa odporúča saunu zaraďovať maximálne raz do týždňa. Nie je vhodné ju zaradiť bezprostredne po náročnom tréningu. Taktiež sa neodporúča zaraďovať saunu deň pred náročným tréningom. Ideálne je použiť tento prostriedok na regeneráciu na konci týždňa pred dňom voľna. Dĺžka pobytu v saune je individuálna. Vo všeobecnosti sa odporúča 10 až 20 min pre jednu návštevu. Po 10 až 20 minútovom prehriati by mala nasledovať fáza rýchleho schladenia. Procedúra prehriatia a schladenia by sa mala zopakovať dva až tri krát. Opakovať ju viac krát sa neodporúča a považuje sa to z pohľadu regenerácie za nevhodné.
Pre koho nie je sauna vhodná? Určite nie pre ľudí náchylných na srdcovú príhodu, tehotné ženy, ľudí s chorou štítnou žľazou, obličkami, diabetikov a pre ľudí so zvýšeným krvným tlakom. Ak nie ste „fit“ je vhodné sa pred návštevou sauny poradiť s lekárom.

Vyskúšajte našu saunu na vlastnej koži a nechajte si o detailoch jej účinkov poradiť od našich špecialistov.

Cena: 7€/osoba  na 2 hodiny

Rezervuj si termín! Masáž ako darček

V predaji:

  • Darčekové poukážky (10-50€)
  • Detoxikačné náplaste (16€)
  • Francúzske parfémy YODEYMA (100ml za 22,90€)Akcie:

Každá 5 masáž zadarmo!

Masáž ako darček

Meno*:

Email*:

Hodnota poukážky:

Počet kusov:

Adresa

×