JL wellness Bytca

sauna, masáže, caffé bar

JL Wellness

Klasická masáž

Klasická masáž má mimoriadny význam pri liečení chorôb a ich prevencii, pôsobí proti únave, posilňuje zdravie a zvyšuje celkovú odolnosť organizmu. Je vhodná naozaj pre každého. Masáž prečisťuje a uvoľňuje, povzbudzuje každú bunku v tele a upokojuje myseľ. Blahodárne pôsobí proti depresii a stresu.

Najčastejšími problémovými partiami bývajú práve svaly na chrbte, obzvlášť v oblasti šije a trapézov. Príčinou je napätie, ktoré vzniká ako reakcia organizmu na psychický stres, nesprávne držanie tela a nedostatok pohybu, najmä u ľudí so sedavým zamestnaním. Celotelová masáž trvá cca 100 minút.

 

 

Masáž horúcimi bylinnými pečaťami

je unikátna komplexná procedúra, ktorá vychádza z poznatkov starých vic ako 10 000 rokov. Masíruje se celé telo, na ktoré sa najskôr nanesie špeciálny prehrievajúci detoxikačný olej a následne  sa aplikuje samotná masáž bylinnými pečaťami, čo sú parou nahriate vačky naplnené bylinkami. Masáž má výrazný relaxačný a regeneračný účinok, samotné teplo nahriatych pečatí pôsobí blahodárne na uvoľnenie stuhnutého svalstva, silice obsiahnuté v bylinkách prenikajú cez póry pokožky a napomáhajú k očiste tela rozbitím strusiek a podporujú ich vylúčenie z tela. Bylinné vrecká tiež dodajú telu energiu bylín na podporu orgánov zaťažených detoxikáciou.

 

Manuálna lymfodrenáž.

Jedná sa o jemnú masáž, ktorá sa prevádza v pomalom rytme. Touto masážou sa odvádza prebytočná tekutina z tkanív vášho tela a zároveň sa udržiava v pohotovosti a v dobrom stave váš imunitný systém. Manuálnou lymfodrenážou sa tak môže predchádzať opuchom spôsobeným nedostatočnou činnosťou lymfatického systému, môže sa do určitej miery zmierňovať celulitída a priaznivo ovplyvňovať aj váš celkový zdravotný stav.Keďže sa lymfomasáž prevádza v pomalom rytme, celotelová lymfatická masáž vrátane tváre trvá až tri hodiny. Počas procedúry i po jej skončení je nevyhnutné zabezpečiť zvýšený príjem tekutín. Čiastočná lymfomasáž nôh trvá asi hodinu, masáž rúk 30 – 40 minút.

Lymfomasáž tváre regeneruje pleť, osviežuje, obmedzuje tvorbu vrások, uvoľňuje napätie tváre. Efektívne odstraňuje únavu okolo očí – opuch, kruhy, atď. Podporuje hydratáciu tváre zvnútra, je vhodná aj po plastických operáciách alebo úrazoch. Lymfodrenáž je tiež veľmi účinná pri akné.Procedúra trvá cca 40 minút a je vhodná pre všetky ženy, ktoré sa rozhodli udržať si svieži a mladistvý vzhľad. 

Uvoľnite sa a a nechajte sa rozmaznávať týmto príjemným a láskyplným hladkaním tváre…

 

Bankovanie

Bankovanie – vákuová masáž. Liečenie odsávacími bankami je alternatívna liečebná metóda, pri ktorej sa sklenené banky rôzneho tvaru a veľkosti nahriate z vnútra teplým vzduchom prikladajú na kožu a podtlakom spôsobeným ochladením teplého vzduchu sa na ňu prisajú. Touto metódou sa dosahuje maximálneho prekrvenia postihnutého miesta s následným odstránením toxických a únavových látok. Radí sa medzi najúčinnejšie terapie pri riešení množstva zdravotných ťažkostí.

Používa sa pri chronických stuhnutiach svalstva, akútnych „seknutiach“ šije, pod lopatkami, či v oblasti krížov, ďalej pri odstraňovaní únavového syndrómu a pocitu vyčerpanosti, a ako podporná liečba celého radu chorôb. Harmonizuje energie v orgánoch a zvyšuje imunitu organizmu. Zostava trvá asi hodinu a po jej skončení sa dá podľa intenzity prekrvenia na jednotlivých miestach na chrbte diagnostikovať zdravotný stav vnútorných orgánov.

 

Rezervuj si termín! Masáž ako darček

V predaji:

  • Darčekové poukážky (10-50€)
  • Detoxikačné náplaste (16€)
  • Francúzske parfémy YODEYMA (100ml za 22,90€)Akcie:

Každá 5 masáž zadarmo!

Masáž ako darček

Meno*:

Email*:

Hodnota poukážky:

Počet kusov:

Adresa

×